رژلب

  سلام دوستای خوبم. خوبین؟

تندیس خانمی این روزها کارهای خاصی می کنه که من و باباش فقط همدیگه رو باتعجب نگاه می کنیم.مثلا گوشی تلفن بی سیمو برمیداره بلافاصله از جاش بلندمی شه وشروع    می کنه به راه رفتن و حرف زدن وخندیدن اونم از نوع قاه قاه.

میگه اَلوووو.اَلوووو. بعضی وقتا هم میگه اَیووو. سیام (یعنی سلام)بعدشم گوشیو با شونش به گوشش چسبیده نگه می داره و با دستاش کاردیگه ای انجام میده و تند تند میگه باشه باشه ،میسی(مرسی)،بعد یهو میگه اِ،بچه بد.

تازه چندروزی می شه وقتی ازش می پرسیم مامانی سرور کو(مامان خودم که یه شهر دیگه زندگی میکنن) میگه نیست.

میگیم کجاست؟میگه آهمل .

الهی فداش شم که اینقده می فهمه که اونا کجان .البته به مامانم میگه مامان سو،که مخفف سروره.به خواهرمم که اسمش ثمیناست میگه نانا.ازکارای دیگه اش خاموش و روشن کردن تلویزیون،  گذاشتن سی دی یا نوار داخل ضبط که تقریباً جانواری یا جای سی دی رومی خوادبشکونه.

خیلی شربت mim که هم مولتی ویتامین داره و هم آهن و...دوست داره.تا چشمش به اون میفته میگه شربت بعدشم کف آشپزخونه رو قالیچه دراز می کشه که شربتشو بخوره.!!!  تقریباً اکثر حروف رو درست تلفظ  می کنه و اکثر کلمه ها رو هم می گه تاجاییکه خواهرم معترض شده میگه مزه نمی ده که تندیس همه کلمه ها رو درست و کامل بگه.مزش به اینه که اوناروناقص یا با حرف دیگه ای بگه.منم میگم اتفاقاً خوبه چون نشون می ده بچم باهوشه!!!!

موقع غذاخوردن تا من غذا می کشم به باباش میگه پاشوپاشو،اینجا بیشین(به میزغذاخوری اشاره می کنه)بعد باباش می گه چرا؟

میگه بَ بَ بُخورییممم.

لباساشم میخواد خودش بپوشه .هردولنگه شلوارشو تو یه پاش می پوشه.ولی کفش و بلوزشو خوب تنش می کنه. وقتی می بینه من دارم آرایش می کنم میگه مَن مَن ،یعنی که بده منم بزنم. بعد که الکی واسش رژلب میمالم میگه آیینههه. یعنی تو آینه هم خودمو ببینم.  

 

/ 0 نظر / 3 بازدید